GARÁŽOVÁ VRATA ROLOVACÍ

mohlo by Vás zajímat :    GARÁŽOVÁ VRATA SEKČNÍ 

Rolovací vrata nabízejí elegantní design a vyžadují minimální nároky na prostor. Lze je dodatečně namontovat do jakékoliv garáže bez stavebních úprav. Součástí každé dodávky je pohon elektromotorem.

Konstrukce

Základ rolovacích vrat tvoří pancíř z hliníkových lamel vyplněný tepelně-izolační pěnou, který při otevírání zajíždí do hliníkového krytu umístěného nad vraty. Na přání můžeme lamely vybavit okénky pro prosvětlení garáže. Barvu lamel můžete zvolit z našeho pestrého vzorníku či ze vzorkovnice RAL.

Rolovací vrata T-77    Rolovací vrata T-77    Rolovací vrata T-77 s okénky SFP-S

Typy lamel

Lamely s krycí výškou 77 mm

Rolovací vrata - lamela T 77

Nejpoužívanější lamela pro rolovací vrata, která umožňuje vyrobit vrata široké přes 6 metrů. Je možno ji vybavit okénky pro prosvětlení či mřížkami pro odvětrávání. Barvu můžete zvolit z naší vzorkovnice či dle vzorkovnice RAL.

Lamely s krycí výškou 55 mm 

Rolovací vrata - lamela M 550

Alternativní lamela pro menší garážová vrata do rozměru cca 3×3 m s nižšími nároky na prostor díky užším kolejnicím a menšímu krytu nábalu. Tato lamela je ekonomicky výhodnější proti lamele T 77. Široký výběr podle vzorkovnice včetně imitací dřeva.

SFP-S

Rolovací mříž SFP-S - lamela

  • „Mřížová“ lamela používaná jako větrací a prosvětlovací do vrat T 77 nebo samostatně jako rolovací mříž.
  • Možnost volby barvy podle RAL.
  • Doplněním průhledným polykarbonátem vznikne prosvětlovací lamela.

Lamely u tohoto konstrukčního řešení zajíždí pod strop a výrazně snižují nároky na nadpraží. Minimální výška nadpraží je 14 cm. Velký výběr barev dle vzorkovnice. K tomuto typu vrat je dálkové ovládání součástí dodávky.

Pohon a ovládání

K pohonu vrat používáme kvalitní motory firem SIMU. V případě výpadku elektrického proudu lze vrata nouzově ovládat klikou. Vaše rolovací vrata můžete ovládat libovolnou kombinací následujících možností:

  • Dvoutlačítovým spínačem na zdi
  • Impulsním spínačem na zdi
  • Bezpečnostním klíčovým spínačem
  • Dálkovým ovládáním

Bezpečnost

Pádová brzda

Všechna naše rolovací vrata jsou vybavena protipádovou brzdou pro případ selhání elektropohonu. V případě použití dálkového ovládání je vrata nutno vybavit fotobuňkami či doplňkově kontaktní lištou na spodní lamele vrat, která zajišťuje zastavení vrat při najetí na překážku.